0 Шт - 0.00 EUR
Кошик

Вітаємо вас в нашому інтернет магазині!

Продаж книг здійснюється під замовлення, тому час доставки може затягнутися. Залежить це від кількості замовлень, наявності книг на складі та часу на доставку.
Щоб замовити книгу - напишіть нам повідомлення через контакт-форму, на емайл Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або в Фейсбук групі https://www.facebook.com/uabookabroad.
Після того ми підтвердимо за який приблизно термін можемо доставити книги, вартість та спосіб доставки. Також при більшому замовленні ми зазвичай пропонуємо знижку. Якщо вас все влаштує, ми оформимо Ваше замовлення на сайті інтернет магазину і ви зможете його оплатити.
Оплата здійснюється через PayPal або на банківський рахунок.
Доставка в вашу країну оплачується додатково до ціни на сайті. Ціни на сайті вказано в євро для зручності, при оплаті через PayPal сума буде автоматично перерахована в вашу валюту. PayPal це система, що захищає покупця, оскільки створюється запис про виконану вами транзакцію.

Якщо ви бажаєте продати чи пожертвувати власні книги якими вже не користуєтесь - запрошуємо написати нам через контакт форму.

Якщо ви маєте ідеї поширення та популяризації української літератури за кордоном - звертайтесь, ми відкриті до співпраці!